Δεύτερη ημέρα αποκλεισμού του Σταθμού Μεταφόρτωσης Απορριμμάτων στο Σχιστό με μεγαλύτερη συμμετοχή πολιτών και φορέων. Ο κόσμος δεν πτοείται από την παρουσία αστυνομικών δυνάμεων, είναι αποφασισμένος να μην αφήσει να υλοποιηθούν τα εγκληματικά σχέδια κυβέρνησης και περιφέρειας για την περιοχή μας.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2021/10/249588286_1094794411326787_7527109922158758569_n-1024x577.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2021/10/248484897_1094793814660180_456883418218351759_n-1024x577.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2021/10/248530076_1094794704660091_5652808833153039116_n-1024x577.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2021/10/248751901_1094794827993412_2570081692157795734_n-1024x366.jpg)
Ο αγώνας συνεχίζεται, νέα συγκέντρωση έξω από το ΣΜΑ στο Σχιστό τη Δευτέρα 1η Νοέμβρη στις 9:00 π.μ.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2021/10/248787103_1094795034660058_8187065164099492022_n-1024x558.jpg)