![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/03/εικόνα_Viber_2022-03-25_19-14-57-834-1024x680.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/03/εικόνα_Viber_2022-03-25_19-14-58-752-1024x680.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/03/03-1-1024x742.jpg)
Καμαρώσαμε τη νεολαία του Κορυδαλλού σήμερα στους εορτασμούς της 25ης Μαρτίου, τα νέα παιδιά που πήραν τη σκυτάλη κι ήρθαν κι οι αναμνήσεις από το Γυμνάσιο-Λύκειο Κορυδαλλού 1972-1978 και τις ανάλογες εκδηλώσεις που συμμετείχα τότε σαν μαθητής.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/03/εικόνα_Viber_2022-03-25_19-15-00-163-1024x680.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/03/01-1-1024x979.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/03/02-1024x934.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/03/εικόνα_Viber_2022-03-25_19-15-01-079-1024x680.jpg)
Συγκίνηση γιατί στην εξέδρα των επισήμων μου συμπαραστάθηκε η Βασιλική.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/03/04-768x1024.jpg)
Χρόνια πολλά σε εορτάζουσες και εορτάζοντες και να μην ξεχνάμε οι επαναστάσεις δεν ξεκινούν από βολεμένους και οι αγώνες απαιτούν ΕΝΟΤΗΤΑ!