Στην Αντιπεριφέρεια Πειραιά, η επιστημονική ομάδα του «ΕΚΕΦΕ Δημόκριτου» παρουσίασε τα αποτελέσματα του τέταρτου παραδοτέου των ερευνών που διεξάγει επί δύο χρόνια για την ποιότητα της ατμόσφαιρας και τις δυσάρεστες οσμές στη Δραπετσώνα.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2020/06/IMG_20200622_131721-1024x768.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2020/06/IMG_20200622_133102-1024x768.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2020/06/IMG_20200622_131737-1024x768.jpg)
Στην Αντιπεριφέρεια Πειραιά, η επιστημονική ομάδα του «ΕΚΕΦΕ Δημόκριτου» παρουσίασε τα αποτελέσματα του τέταρτου παραδοτέου των ερευνών που διεξάγει επί δύο χρόνια για την ποιότητα της ατμόσφαιρας και τις δυσάρεστες οσμές στη Δραπετσώνα.