Πρωτομηνιά με νέα συγκέντρωση και συνέχιση του αποκλεισμού του ΣΜΑ (Σταθμού Μεταφόρτωσης Απορριμμάτων) στο Σχιστό.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2021/11/01-1024x577.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2021/11/03-1024x577.jpg)
Κερατσινιώτες που βλέπουν να τους αντιμετωπίζουν για άλλη μια φορά σαν πολίτες Β΄ κατηγορίας, συλλογικότητες και φορείς από γειτονικούς και από άλλους Δήμους έκφρασαν την αντίθεσή τους στα εγκληματικά σχέδια κυβέρνησης και περιφέρειας για την περιοχή.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2021/11/05-1024x577.jpg)
Να μην γίνουμε για μια ακόμη φορά ο σκουπιδότοπος όλης της Αττικής.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2021/11/04-1024x577.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2021/11/06-1024x577.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2021/11/07-1024x577.jpg)