Άλλη μια φορά ο Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Αλ. Τσίπρας τίμησε τις γειτονιές μας με την παρουσία του.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-3-985x1024.jpg)
Κι ο κόσμος, νέοι και ηλικιωμένοι, άνοιξε την αγκαλιά του, τον καλωσόρισε και μίλησε μαζί του.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-12-1024x576.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-5-1024x832.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-13-1024x576.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-15-898x1024.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-16-1024x680.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-31-1024x603.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-17-1024x576.jpg)
Οι μαγαζάτορες της Παύλου Φύσσα στην Αμφιάλη εξέφρασαν τα παράπονά τους, τις αγωνίες τους για να τα βγάλουν πέρα, το ίδιο και οι θαμώνες των τοπικών καφέ και οι περαστικοί.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-23-1024x731.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-24-1024x599.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-7-1024x847.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-8-1024x576.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-22-1024x638.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-19-1024x791.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-21-1024x576.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-6-1024x576.jpg)
Μίλησαν όμως και για τις ελπίδες τους να αλλάξει γρήγορα το πολιτικό σκηνικό κι η χώρα να απαλλαγεί από τη χειρότερη κυβέρνηση από τα χρόνια της μεταπολίτευσης.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-26-1024x665.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-20-1024x690.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-14-498x1024.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-25-1024x861.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-27-1024x576.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-9-1024x713.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-32-1024x576.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-30-1024x590.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-18-683x1024.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-29-1024x637.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-10-1024x659.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-28-1024x763.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-33-576x1024.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-34-1024x864.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-11-1024x575.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-1-1024x576.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-2-1024x576.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/05/keratsini-35-1024x619.jpg)