Εξόρμηση στο Πέραμα αυτή τη φορά, με περιοδεία στους κεντρικούς δρόμους και μοίρασμα του φυλλαδίου με το πρόγραμμα “Μένουμε Όρθιοι” του ΣΥΡΙΖΑ.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2020/06/IMG-7059b2d64916b44f0f3ab50933e9b9e4-V-1024x768.jpg)
Με συντρόφισσες και συντρόφους ενημερώσαμε, συζητήσαμε με καταστημάρχες, εργαζόμενους και πολίτες για τις εφικτές και άμεσες λύσεις που προτείνουμε για την έξοδο από την κρίση που προκάλεσε η πανδημία του κορωνοϊού.
Στηρίζουμε τα καταστήματα της γειτονιάς μας παιδιά !
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2020/06/IMG-c74f20259be72511fb2c23a0ac76fbbb-V-768x1024.jpg)