Στη ζεστή εκδήλωση υποδοχής, συνάντησης και γνωριμίας νέων και παλιών μελών που διοργάνωσε η ΟΜ ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Κερατσινίου Δραπετσώνας.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/06/288960935_1251707785635448_2509133565904980772_n-1024x577.jpg)
Στο σύντομο χαιρετισμό μου, καλωσόρισα τα νέα μέλη που πύκνωσαν τις τάξεις του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ. Μίλησα με βεβαιότητα πως θα είμαστε πρώτοι στις εκλογές, όποτε κι αν γίνουν, έδειξαν όλοι αποφασισμένοι να διώξουμε τη χειρότερη κυβέρνηση που γνώρισε ο τόπος και τους κάλεσα ο αγώνας μας να έχει σαν στόχο την όσο το δυνατόν μεγαλύτερη διαφορά, που θα σημαίνει αυριανή ισχυρή προοδευτική κυβέρνηση.
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/06/288663180_1251707712302122_5272876436193861659_n-1024x577.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/06/289013780_1251707532302140_4009098972634915306_n.jpg)
![](https://trifonalexiadis.gr/wp-content/uploads/2022/06/289344579_461938545740440_3073572731663328407_n.jpg)